Partnerzy

bra'n'beauty Anna KosznikAdresTelefonTwój rabat ?
Żwirki i Wigury 4/19 ,
80-463 Gdańsk
20 zł

Salon z bielizną w każdym rozmiarze oraz profesjonalnym , indywidualnym doradztwem brafittingowym.

Czytaj więcej
BTM Biolatte PolskaAdresTelefonTwój rabat ?
m,
83-000 Pruszcz Gdański
507212543
10 zł

Firma Biolatte zajmuje się produkcją tylko immunologicznych produktów opartych na bakteriach kwasu mlekowego. Dzięki ponad 40-sto letniemu doświadczeniu ich twórcy, wyróżniają się wysoką jakością oraz skutecznością. Biolatte ma w swojej ofercie probiotyki oparte na ludzkich szczepach bakterii kwasu mlekowego, przyjazne mikrodrożdze a także enzymy trawienne. Produkty te wspierają pracę jelit  oraz pomagają rozwiązywać problemy z nimi związane takie jak zaparcia, refluks, niestrawność a także nietolerancje pokarmowe.

Czytaj więcej
KKT STUDIOAdresTelefonTwój rabat ?
Wielkopolska 76,
81-531 Gdynia
600056796
100 %

KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w kreowaniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

PIERWSZA KONSULTACJA WIZERUNKOWA TWOJEJ FIRMY rabat 100%

Czytaj więcej
MalluArt Edyta PrętnikAdresTelefonTwój rabat ?
Wielkopolska 76,
81-531 Gdynia
609529236
10 %

Zabiegi, które wykonuję w moim gabinecie MalluArt pomagają, poprawić wygląd skóry zarówno twarzy jaki ciała. Mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy zabiegów odżywczych jak i wyszczuplających
Jakość wykonywanej usługi ma dla mnie kluczowe znaczenie.  W swoim studio staram się edukować pacjentów – wyjaśniać jak ważne jest czytanie etykiet, dobór odpowiednich kosmetyków i kolejność oraz częstotliwość aplikacji preparatów. Po skończonym zabiegu wystawiam kosmetologiczną receptę.:

Czytaj więcej
Monika Sałapat DesignAdresTelefonTwój rabat
Jachówka 317,
34-211 Budzów
10 %

Odzież projektowana przez Monikę Sałapat jest dedykowana kobiecie nowoczesnej, przebojowej, a przy tym lubiącej najwyższą jakość i elegancki sznyt. Monika Sałapat realizuje zamówienia indywidualne za pośrednictwem sklepu internetowego.

Czytaj więcej
Prettiest face Justyna PakułaAdresTelefonTwój rabat ?
Wielkopolska 76,
81-531 Gdynia
600107971
10 %

Firma Prettiest face Justyna Pakuła powstała żeby dać Ci pełne wsparcie i wiedze w zakresie pielęgnacji Twojej skóry twarzy, stanu zdrowia Twojego organizmu a także makijażu okolicznościowego.

Dzięki analizie kolorystycznej przeprowadzanej w gabinecie Firmy, dowiesz się jaki masz typ urody i jakie kolory najbardziej do niego pasują . Otrzymasz poradę stylizacyjną.


W określeniu typu, kondycji i wyglądu Twojej skóry twarzy pomoże badanie skóry urządzeniem S.A.M, które pozwala zobaczyć co dzieje się nie tylko na jej powierzchni ale i w głębszych warstwach. W gabinecie Firmy, oferuje Ci profesjonalne doradztwo kosmetyczne i zakup specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.


Jeżeli potrzebujesz dokładnej analizy stanu zdrowia Twojego organizmu to zapraszam Cię na analizę pierwiastkową włosa. Jest to badanie, które pokazuje ilości mikro i makroelementów w Twoim organizmie a także metali ciężkich (o właściwościach toksycznych) mogących gromadzić się w Twoim organizmie i powodować jego zatrucie.
Firma Prettiest face Justyna Pakuła oferuje również makijaże na róże okazje oraz zakupy kosmetyczne z profesjonalną makijażystką.
Jeżeli nie masz jeszcze wprawy w wykonywaniu makijażu lub chciałabyś dowiedzieć się jak powinien wyglądać Twój profesjonalny makijaż to zapraszam Cię na indywidualne lekcje z technik wykonywania makijażu lub warsztaty.

Czytaj więcej
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI KAMILAAdresTelefonTwój rabat ?
Kochanowskiego 1e,
83-000 Pruszcz Gdański
507233141
10 %

Czytaj więcej
Studio PaznokciaAdresTelefonTwój rabat ?
Ogarna 97,
80-826 Gdańsk
537 787 666
20 %

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat świadczy usługi kosmetyczno – fryzjerskie na rynku w Trójmieście.
Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu działalności jak również w obsłudze klientów. Dzięki szkoleniom które organizujemy i prowadzimy jak również współpraca z wieloma producentami branży kosmetycznej marek polskich i zagranicznych, doskonale znamy specyfikę, charakter oraz innowacje w branży kosmetycznej.
Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancje że wszystkie wykonywane u Nas w Salonach usługi są na najwyższym poziomie.
STUDIO PAZNOKCIA AS Professional Beauty przy ul. Ogarnej 97 powstał aby zaspokajać potrzeby wymagających klientów w zakresie:
• Pielęgnacji i stylizacja dłoni

Czytaj więcej
Wysoka SzpilkaAdresTelefonTwój rabat ?
Wielkopolska 76,
81-531 Gdynia
6000 567 96
100 %

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej.
Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek - prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem. I spodoba Ci się to, co zobaczysz!PIERWSZA KONSULTACJA WIZERUNKOWA rabat 100%

TWOJA SESJA FOTOGRAFICZNA rabat 10%

UDZIAŁ W SPOTKANIACH rabat 100%

Czytaj więcej